XVIII. Kínok Kínja kerékpáros mezőny verseny

2022.05.01 10:00 - 2022.05.01 16:00

nevezési határidő: 2022.04.30 00:00

cím: Esztergom Bazilika


a 2022 évi Magyar Kerékpáros Amatőr Bajnokság V. forduló

5 Próba Párizsba 2022 évi állomása

 

18.alkalommal kerül megrendezésre Esztergomban a középtávú, de annál nehezebb szinttel rendelkező kerékpáros országúti mezőnyverseny. A verseny vegyes tereppel 3 körben sík tereptől a meredek emelkedőig, a lejtőn való lefele száguldásig, és a pihentetőbb sík terület várja az indulókat. 2020-ban a Tour de Hungary is ezt a pályát választotta az első szakasznak.

 

A verseny helye:           Esztergom, Bazilika (GPS: 47.799715, 18.738274)

Ideje:                             2022.05.01 10:00 (Vasárnap)

Rendező:                       Esztergom Város Önkormányzata

Szervező:                      Esztergomi Küllőszaggatók Kerékpár Egyesület

Információ:                  info@kulloszaggatok.hu  www.kulloszaggatok.hu

Általános információ:   +36 20 355 98 35 (Szűcs György versenyigazgató)

Nevezés:

         Előnevezés:          2022.04.24.-án (vasárnap) éjfélig

         Nevezési díj:       

 

Futam neve

Táv 

Start

 nevezésid díj

 

(km)

 

 előnevezés

 helyszíni

rövid táv

24

9:30

        3 500 Ft

   5 500 Ft

hosszú táv

123

10:00

        6 000 Ft

   8 500 Ft

 

         Nevezési díj kedvezmények (nem vonhatóak össze):

  • AKESz regisztrációs kártyát bemutatók 500.- kedvezmény
  • Olimpiai 5 próba regisztrációval rendelkezők részére 500.- kedvezmény

         Nevezési díj tartalmazza:

  • CHIP-es időmérés
  • rajt csomag
  • díjmentes frissítő állomást
  • Rajtszám, amely az Esztergomi Küllőszaggatók Kerékpár Egyesület 2021 évi országúti versenyein érvényes (tehát verseny után vidd haza, és hozd el a következő versenyre. Ha elveszted akkor a rajtszám pótlás díja 500.-/db)
  • versenyen való indulás jogát
  • orvosi ügyelet minden távon
  • záró autó minden távon
  • verseny emblémájával ellátott póló ELŐNEVEZŐK részére

         Átutalási bankszámla szám: Duna Takarék Bank 58600575-11234267

Megjegyzés rovatba: NÉV írd be (több nevezés egyszerre utalása esetén, annak nevét, akiről utaltad, és egy e-mail-ben küld meg a nevezettek nevét)

         Nevezési kritériumok:

           •    internetes nevezést követő nap 24:00 ig meg kell érkezni a nevezési díjnak (ill. következő banki munkanap). Ellenkező esetben a nevezést töröljük!

           •    Nevezési pontatlan kitöltéséből adódó problémákért a szervező felelősséget nem vállal.

           •    Többszörös nevezés esetén az elsőt vesszük érvényesnek, a többit töröljük!

        Át nevezés, vagy javítás:

 

•        átnevezés 2022.03.30-ig 1.000.-

•        átnevezés 2022.04.01-2021.04.25 között a nevezési díj 50%

•        átnevezés 2022.04.25 után nem lehetséges!

 

Verseny távja:    

        Rövid táv:           24 km; Esztergom- Dobogókő (féltávnál fordító)

        Hosszú táv:          123 km (3 kör. 1 kör 41 km)   

Esztergom- Pilismarót-Két-Bükkfa nyereg (Dobogókő)- Esztergom-Pilismarót- Két-Bükkfa nyereg (Dobogókő)- Esztergom- Pilismarót- Két-Bükkfa nyereg (Dobogókő)- Esztergom (összesen 3 kör)

 

Korcsoportok, és távok:

 

férfi

 

rövid

U13

(10-12 év)

2010 - 2012

rövid

WU15

(10-14 év)

2008 - 2012

rövid

U15

(13-14 év)

2008 - 2009

rövid

U17

(15-16 év)

2006 - 2007

rövid

WU17

(15-16 év)

2006 - 2007

hosszú

U19

(17-18 év)

2004 - 2005

hosszú

WU19

(17-18 év)

2004 - 2005

hosszú

Elit1

(19-29 év)

1993 - 2003

hosszú

WElit

(19-39 év)

1983 - 2003

hosszú

Elit2

(30-39 év)

1983 - 1992

hosszú

Master

(40-49 év)

1973 - 1982

hosszú

WMaster

(40-49 év)

1973 - 1982

hosszú

Senoir1

(50-59 év)

1963 - 1972

rövid

Senior2

(60-69 év)

1953 - 1962

rövid

Senior3

(70+   év)

  - 1952

rövid

 WSenior

  (50 + év)

  - 1972

                                                                                                                                   

Elsősegély:                                             

  • verseny központban
  • pályabíróknál, motoros kísérőknél
  • versenyben a mentő egységeknél

Értékelés:

                   A kategóriák I - III. helyezettje érem díjazásban részesül

                   A kategóriák I helyezettje serleg díjazásban részesül.

Az egyes távokon, korcsoportonként a célvonalon elsőként áthaladó női és férfi versenyző a győztes. A további helyezések érkezési sorrendben. A helyszínen át nem vett díjak, ajándékok átvételére a versenyző elveszti jogosultságát, ha az eredményhirdetést nem várja meg.

 

A táv nehézsége végett azon versenyzőket már nem engedjük ki a 3. körre, akik a felvezető autó beérkezése után kezdenék meg a 3. körüket. Ezen versenyzők számolt időt kapnak.

Óvás:         

az adott futam eredmény listájának kifüggesztését követő, vagy a célba érkezést követően 30 percen belül, az óvási díj 15.000.- Ft.

Eredményhirdetés:                                                        

                   Rövid táv:                 ~ ½ 12

                   Hosszú táv:               ~15 órakor (tervezett).

Információ, eredmények, fényképek a www.kulloszaggatok.hu oldalon, és az info@kulloszaggatok.hu email címen.

 

Egyéb :      

                   A Pilis parkerdő területére BEHAJTANI TILOS! Kivéve:

                         -versenyzők

                         -“Kísérő autó “ matricával ellátok csapat autók. Ezt a nevezésnél kérjétek, mert különben nem engednek ba a parkerdő területére!!! A legjobb, ha előre e-mailben jelzed az igényt! Egy csapat részére 1 autóra tudunk biztosítani behajtást!

Résztvevők kötelességei:

A versenyen üzemképes, biztonságos kerékpárral, (triatlon, és Triatlon kormánnyal kizárást von magával) saját felelősségére és elhatározásából bárki elindulhat.  Fejvédő viselése a verseny teljes időtartama alatt kötelező! A fejvédő nélküli versenyző azonnal kizárja magát a versenyből! Balesetért a rendezők felelősséget nem vállalnak!  Kártérítés semmilyen jogcímen nem követelhető! A versenyre az AKESz, és az MKSz szabályai vonatkoznak.

 

A versenyző tudomásul veszi, hogy kizárásra kerül, ha nem teljesíti a verseny kijelölt teljes távját. A rajtszámát nem a megfelelő helyre erősíti, összehajtja vagy eltakarja, a chipet elveszíti, megrongálja

A benevezett versenyző hozzájárul, hogy a nevezési lapon szereplő adatait a rendező nyilván tartsa, az MKSZ (Magyar Kerékpársportok Szövetsége) részére átadja. Az adatokat a rendező és az MKSZ kizárólag saját részére használja.

A verseny helyszínén kereskedelmi, vagy reklámtevékenység csak a versenyszervezővel történt előzetes egyeztetés után végezhető.

Indulók nyilatkozata:

A verseny szabályzatát ismerem és magamra nézve kötelezőnek tekintem, a nevezési lap aláírásával elfogadom. A verseny nehézségi fokát ismerem és tisztában vagyok vele, ennek megfelelő felkészültséggel, erőnléttel rendelkezem. Nincs eltitkolt betegségem, amely a versenyen való részvételemet akadályozza. . A nevezési lap kitöltésével a versenyző elismeri, hogy fizikailag jó állapotban van, a versenyre edzésekkel felkészült, a fenti okokra visszavezethető bármilyen károsodásért, ill. balesetért, anyagi kárért a rendező felelősséget nem vállal, kártérítésre nem kötelezhető.

Az 5 Próba Tokióba részletes leírása: www.olimpiaiotproba.hu oldalon érhető el.

Egyéni felvételeket:

A Rendezvényen való részvételéről minden résztvevő csak saját, egyéni felhasználásra készíthet, azokat kereskedelmi, reklám, promóciós és egyéb célokra a Szervező írásos beleegyezése nélkül fel nem használhatja. Tilos bármilyen felvétel, vagy felvétel másolatának internetes honlapon, nyomtatott sajtóban, televízióban való bemutatása üzleti céllal, a Szervező előzetes írásbeli engedélye nélkül. A résztvevő a Rendezvényre való nevezéssel átruházza a Rendezvényen való részvételéről készült bármilyen nemű felvétel rendelkezési és nemzetközi terjesztési és kizárólagos felhasználási jogait a Szervezőre, így minden a Rendezvény ideje alatt a Rendezvényről készült kép jogai kizárólagosan a Szervezőt illetik.

Napi program tervezet:

Helyszíni nevezés:             8:00-9:15 rövid táv

Helyszíni nevezés:             8:00-9:30 hosszú táv

Rajt:                                  9:30        rövid táv

                                          10:00      hosszú táv

Rövid táv beérkezés:          10:10             

                                          10:30       Főszékesegyházi Szentmise kezdete

                                                         (Hangosítási csend kezdete)

Rövid táv beérkezés vége:  11:00

          

                                          11:10       Hosszú táv eleje Bazilika vonalban I. kör

                                          11:30      Főszékesegyházi szentmise vége

                                                         (Hangosítási csend vége)

                                          11:30      Tervezett Rövid táv eredmény hirdetés

                                          12:20      Hosszú táv II. kör

Hosszú táv befutó:             13:30      (ezt követően már nem mehet ki 3. kőrre

                                                         versenyző)

Eredmény hirdetés:            15:00      hosszú táv (terv)

                                          16:00      Utolsó versenyző beérkezése

 



 
Név
RSZ
Start
Születési idő
Kategória
Klubnév / Csapatnév
Státusz
Abraham Gergely
17
 
1991.03.05
Elit2
elfogadva 
Adorján András
311
 
1955.37.
Senoir2
Nincs csapatom
elfogadva 
Albert Gergely
94
 
1978..
Master
Sólyom Team SE
elfogadva 
Antal Attila
82
 
1973.10.3
Master
MERIDA CST Road Team
elfogadva 
Apró Csaba
95
 
1993.06.27
Elit1
Acélvakond Cycling Team
elfogadva 
Arany Gábor
41
 
1976.68.
Master
Szingo Se
elfogadva 
Asztahov Márk
3
 
1993.02.14
Elit1
elfogadva 
Babos Tibor
42
 
1966..
Senoir1
SZERPENTIN KE.
elfogadva 
Bakos András
70
 
1967.62.
Senoir1
Bakony Bike K.E.
elfogadva 
Bakos Kristóf
312
 
2008.9.
U15
Bakony Bike K.E.
elfogadva 
Bakos Márk
313
 
2011.14.
U13
Bakony Bike K.E.
elfogadva 
Bakucz Bálint
106
 
2003.09.19
Elit1
Acélvakond Cycling Team
elfogadva 
Balogh András
 
1999.10.07
Elit1
Zengő Cycling Team
folyamatban 
Balogh Zsombor
341
 
2006.40.
U17
ZENGŐ SE
elfogadva 
Bánki András
71
 
2005.12.16
U19
Green Riders
elfogadva 
Bányai Anikó
314
 
1968.04.14
WSenior
Oltalom SE
elfogadva 
Baranyai Ákos
151
 
1989.12.10
Elit2
elfogadva 
Bartal Zsófi
321
 
2008.02.25
WU15
Esztergomi Triatlon Klub
elfogadva 
Benkő István
304
 
1953.10.18
Senoir2
Stubers bike team
elfogadva 
Berkes Lajos
315
 
1959.83.
Senoir2
Bakony Bike K.E.
elfogadva 
Bernhardt Dávid
23
 
2005.10.24
U19
elfogadva 
Biczó Ádám
27
 
1988.12.17
Elit2
elfogadva 
Botrágyi Attila
72
 
1984.03.23
Elit2
elfogadva 
Budai Katalin
302
 
1969.11.02
WSenior
Buruczki Testedző SZSE
elfogadva 
Burgermeister Balazs
 
1982.01.21
Master
folyamatban 
Buruczki Szilárd
152
 
1979.01.13
Master
BTS SE
elfogadva 
Csaplár Viktor
24
 
2002.10.10
Elit1
elfogadva 
Csík Róbert
107
 
1997.01.03
Elit1
MRCC
elfogadva 
Csikós Nagy Zsolt
10
 
1975.42.
Master
Nincs csapatom
elfogadva 
Csizmadia Zoltán
73
 
1968.07.25
Senoir1
elfogadva 
Csizmazia Áron
320
 
2008.08.11
U15
Acélvakond Cycyling Team
elfogadva 
Czibula Bertalan
322
 
2011.12.03
U13
Esztergomi Triatlon Klub
elfogadva 
Czibula Mátyás
323
 
2009.03.26
U15
Esztergomi Triatlon Klub
elfogadva 
Dékány Géza
11
 
1983.7.
Elit2
Nincs csapatom
elfogadva 
Deréki Barna
43
 
1971.46.
Senoir1
Szingo Se
elfogadva 
Déri Gréta
74
 
2005.53.
WU19
ZENGŐ SE
elfogadva 
Dobi Dániel
4
 
1986.11.01
Elit2
Imperátor-PTE-PEAC
elfogadva 
Dombi  Gábor
96
 
1999.06.16
Elit1
Acélvakond Cycling Team
elfogadva 
Domnánits József
97
 
1976.01.28
Master
Bakony Racing Team
elfogadva 
Dósa Márton
98
 
1980.06.25
Master
Vitalitás SE
elfogadva 
Dr Nagy Ákos
99
 
1982.12.16
Master
Acélvakond Cycling Team
elfogadva 
Dr. Sélley Csaba
75
 
1979.3.
Master
Roprint Racing Team
elfogadva 
Dr. György Zsolt
44
 
1963.10.03
Senoir1
Mátra Biker SC
elfogadva 
dr. Kovács  Kristóf
141
 
1982.01.12
Master
Kőbányai Torna Club SE
elfogadva 
Dr. Kurpé László
2
 
1970.03.27
Senoir1
elfogadva 
dr.Madarász Ádám
45
 
1996.05.27
Elit1
Brigetio KSe
elfogadva 
Duba Gergely
100
 
1993.10.05
Elit1
elfogadva 
Éger Áron
108
 
2001.35.
Elit1
MRCC
elfogadva 
Egervári Gergely
76
 
1982.01.12
Master
Pannonhalma LOLAND Stelvio Project
elfogadva 
Erdős Boldizsár
307
 
2009.05.09
U15
Viadukt Se Cycling Team
elfogadva 
Erdős Dániel
308
 
2007.02.01
U17
Viadukt Se Cycling Team
elfogadva 
Erdős László
109
 
1974.17.
Master
Körös-Bike SRE
elfogadva 
Faragó Tamás
142
 
1990.08.21
Elit2
elfogadva 
Farkas Lajos Zsolt
31
 
1981.02.21
Master
Roprint Racing Team
elfogadva 
Farkas Tibor
77
 
1977.10.02
Master
Nincs csapatom
elfogadva 
Fetzer Róbert
153
 
1972.10.03
Senoir1
Bringabanda SC
elfogadva 
Finta Attila
101
 
1982.04.20
Master
elfogadva 
Fodor Kálmán
1
 
1971.2.
Senoir1
Nincs csapatom
elfogadva 
Forgó Gyula
316
 
1961.34.
Senoir2
Nincs csapatom
elfogadva 
Földesi Bánk
46
 
1982.11.06
Master
elfogadva 
Földesi Gábor
102
 
1971.30.
Senoir1
Crosskovácsi SKE
elfogadva 
Friedmann Ákos
324
 
2008.04.22
U15
Esztergomi Triatlon Klub
elfogadva 
Gali Tibor
7
 
1983.09.13
Elit2
LOTUS TEAM
elfogadva 
Gecse Dániel
78
 
1991.10.21
Elit2
Fillari Team Budaörs
elfogadva 
Gergely Mátyás
325
 
2009.10.24
U15
Esztergomi Triatlon Klub
elfogadva 
Gergely Soma
326
 
2011.09.26
U13
Esztergomi Triatlon Klub
elfogadva 
Gombás Péter
47
 
1993.01.11
Elit1
Nincs csapatom
elfogadva 
Gombolai  László
103
 
1970.03.04
Senoir1
Vitalitás SE
elfogadva 
Göncz Zsófi
327
 
2009.05.29
WU15
Esztergomi Triatlon Klub
elfogadva 
Gréczi  Gergő
35
 
1995.07.14
Elit1
elfogadva 
Gregó Zoltán
79
 
1979.12.16
Master
Epronex - Hungary Cycling Team
elfogadva 
Grunda Dávid
104
 
1995.03.17
Elit1
BDFGV
elfogadva 
Guanipa Mariana FORD
309
 
1992.09.01
WSenior
elfogadva 
Győri Richárd
48
 
2004.82.
U19
Szingo Se
elfogadva 
Hajdú Angelika
328
 
2009.02.16
WU15
Esztergomi Triatlon Klub
elfogadva 
Hangya Gábor
 
1962.06.24
Senoir2
Esztergomi Triatlon Klub
folyamatban 
Hausknecht Ferenc
33
 
1971.5.
Senoir1
Bringabanda SC
elfogadva 
Hegedűs Ábel
329
 
2011.10.28
U13
Esztergomi Triatlon Klub
elfogadva 
Hegedűs Miklós
105
 
1987.09.02
Elit2
elfogadva 
Héregi Péter
49
 
2000.05.21
Elit1
Brigetio KSE
elfogadva 
Hernandez Gabriela
 
1990.08.29
WSenior
folyamatban 
Hetyei  Tamas
110
 
1983.01.08
Elit2
Szingo SE
elfogadva 
Hoffer Márton
80
 
1988.05.09
Elit2
Fillari Team Budaörs
elfogadva 
Holéczy Tibor
50
 
1969.12.23
Senoir1
elfogadva 
Horváth Bertalan
330
 
2011.01.23
U13
Esztergomi Triatlon Klub
elfogadva 
Horváth Borbála
331
 
2009.04.06
WU15
Esztergomi Triatlon Klub
elfogadva 
Horváth Imre
303
 
1956.76.
Senoir2
STUBERS BIKE TEAM
elfogadva 
Horváth Magor
317
 
2012.62.
U13
Bakony Bike K.E.
elfogadva 
Horváth Márton
81
 
1996.12.07
Elit1
Fillari Team Budaörs
elfogadva 
Horváth Máté
157
 
2000.64.
Elit1
ZENGŐ SE
elfogadva 
Horváth Mihály
332
 
2007.08.22
U17
Buruczki Training System
elfogadva 
Horváth Szilárd
25
 
2001.02.09
Elit1
elfogadva 
Hugauf Marcell
82
 
1994.70.
Elit1
Fillari Team Budaörs
elfogadva 
HUSZÁR  LÁSZLÓ
333
 
1959.06.17
Senoir2
KARBONA
elfogadva 
Huszti  Gábor
83
 
1984.05.19
Elit2
Fillari Team Budaörs
elfogadva 
Hűvösvölgyi Márton
84
 
1986.01.04
Elit2
Fillari Team Budaörs
elfogadva 
Iván Attila
36
 
1971.81.
Senoir1
Nincs csapatom
elfogadva 
Jacsó Ferenc
51
 
1970.07.03
Senoir1
Szerpentin KE
elfogadva 
Jáger Péter
28
 
1989.05.05
Elit2
Triatlon Baráti Egyesület
elfogadva 
Jani Sándor
29
 
1991.06.27
Elit2
BME Cycling
elfogadva 
Jely Gyula
30
 
1985.11.19
Elit2
Roprint Racing Team
elfogadva 
Juhász Zsombor
 
2002.3..4
Elit1
ZENGŐ SE
folyamatban 
Kálmánchey Bulcsú
334
 
2008.02.13
U15
MRCC
elfogadva 
Kapornai József
52
 
1973.09.01
Master
Biondo Bike Club
elfogadva 
Kárpáti Mira
318
 
2010.9.
WU15
Kőbányai Torna Club
elfogadva 
Kertész István
335
 
1952.06.24
Senoir3
elfogadva 
Kiss Dorottya
319
 
2010.06.25
WU15
Nincs csapatom
elfogadva 
kiss Noebet
54
 
1969.04.17
Senoir1
Mátra biker sc
elfogadva 
Kiss Zsombor
336
 
2007.02.04
U17
Szekszárdi Kerékpáros S. E.
elfogadva 
Koloszár Péter
111
 
1997.51.
Elit1
Nincs csapatom
elfogadva 
Kopácsi Attila
37
 
1998.11.15
Elit1
Superior MTB Team
elfogadva 
Kósa Csaba
112
 
1970.10.3
Senoir1
Blue Scorpions - Bendzsó Team
elfogadva 
Kósa-Fehér Kende
349
 
2008.06.15
U15
elfogadva 
Kostrna Marek
 
1983.12.09
Elit2
folyamatban 
Kovács Martin
113
 
1999.08.08
Elit1
elfogadva 
Kovács Noel
337
 
2009.07.11
U15
Esztergomi Triatlon Klub
elfogadva 
Krauth Péter
351
 
1954.12.21
Senoir2
STUBERS BIKE TEAM
elfogadva 
Kuba Ronald
55
 
1994.01.01
Elit1
Brigetio KSE
elfogadva 
Leányvári  József
93
 
1954.02.09
Senoir2
Brigetio KSE
elfogadva 
Lepold Zoltán
56
 
1972.87.
Senoir1
Green Riders
elfogadva 
Lipka Balázs
114
 
1975..
Master
Merida Maraton Team-CST
elfogadva 
Lisz Dániel
85
 
1989.11.26
Elit2
Fillari Team Budaörs
elfogadva 
Losonczi Laszlo
86
 
1976.09.19
Master
Támadááás!
elfogadva 
Mach József
34
 
1967.06.19
Senoir1
TRION SC
elfogadva 
Madarász Áron
57
 
2000.05.01
Elit1
Brigetio KSE
elfogadva 
Magyar  Péter
88
 
1979.06.16
Master
elfogadva 
Makács Gábor
58
 
1980.3.
Master
Szerpentin K.E.
elfogadva 
Manuel alejandro Perez Medina
 
1991.22.02
Elit2
VECTOR TEAM
folyamatban 
Mátrai Ádám
59
 
1978.04.28
Master
elfogadva 
Maursky Peter
115
 
1984.07.11
Elit2
Pierre Baguette
elfogadva 
Megyes András
116
 
1970.29.
Senoir1
FTC
elfogadva 
Mentes Attila
 
1985..
Elit2
folyamatban 
Merő Csaba
60
 
1971.91.
Senoir1
Szerpentin K.E.
elfogadva 
Mészáros Edit
 
1972.12.03
WSenior
ViniBike KSE
folyamatban 
Mészáros Gergely
5
 
1992.04.12
Elit1
Mátra Biker SC
elfogadva 
Miranda Felipe
117
 
1992.1.
Elit2
MRCC
elfogadva 
Mohai Dóra
38
 
2005.05.29
WU19
Viadukt Se Cycling Team
elfogadva 
Molnár Tamás
154
 
1997.06.26
Elit1
Polythlon ETK
elfogadva 
Motyovszki Miháály
 
1984.05.11
Elit2
BDFGV
folyamatban 
Müllner Zoltán
118
 
1978.04.04
Master
elfogadva 
Nádudvari  Sára
338
 
2009.05.06
WU15
Esztergomi Triatlon Klub
elfogadva 
Nagy Attila
339
 
1952.07.13
Senoir3
Szingo Se
elfogadva 
Nagy Tibor
143
 
1967.80.
Senoir1
Bakony Bike K.E.
elfogadva 
Nagy Tibor
155
 
1974.7.
Master
Nincs csapatom
elfogadva 
Németh Bettina Tímea
119
 
2004.07.11
WU19
DSI Cycling Team
elfogadva 
Norbert Nyikus
61
 
1982.1.
Master
Szingo Se
elfogadva 
Nyemcsok Zoltán
148
 
1971.40.
Senoir1
Nincs csapatom
elfogadva 
Nyirkó Attila
120
 
1972.01.31
Senoir1
MRCC
elfogadva 
Oláh Gábor
62
 
1984.11.5
Elit2
Szingo Se
elfogadva 
Oláh Tamás
63
 
1988.97.
Elit2
Nincs csapatom
elfogadva 
Ondi Levente
156
 
1975.01.09
Master
Triatlon Baráti Egyesület (Tribe)
elfogadva 
Ormai László
64
 
1973.05.05
Master
elfogadva 
Oros Dániel
121
 
1998.02.22
Elit1
Green Riders
elfogadva 
Osterling Ádám
13
 
2002.08.20
Elit1
MASH Racing Team
elfogadva 
Papp Gábor
39
 
1995.05.06
Elit1
elfogadva 
Papp Zoltán
340
 
1958.5.
Senoir2
Salgótarjáni HKE
elfogadva 
Perez Manuel
 
1991.02.22
Elit2
Vector Team
folyamatban 
Petrik Csaba
65
 
1975.12.18
Master
Szerpentin K.E.
elfogadva 
Petró Károly
122
 
1979.82.
Master
ASE Kerékpár ASE Kerékpár
elfogadva 
Pirityi István
306
 
1962.3.
Senoir2
Nincs csapatom
elfogadva 
Pócza László
18
 
1969.38.
Senoir1
Nincs csapatom
elfogadva 
Pogonyi Tibor
8
 
1979.20.
Master
ZENGŐ SE
elfogadva 
Pohner Gréta
348
 
2007.45.
WU17
Peloton Cycling Team
elfogadva 
Popovics Gergely
89
 
1982.9.
Elit2
Nincs csapatom
elfogadva 
Pörsök Mihály
342
 
2009.11.02
U15
Esztergomi Triatlon Klub
elfogadva 
Püspöki Dániel
140
 
1995.12.05
Elit1
Zengő Cycling Team
elfogadva 
Reé Balázs
40
 
1969.09.23
Senoir1
elfogadva 
Rein-Keresztes Zente
310
 
2007.08.10
U17
Viadukt Se Cycling Team
elfogadva 
Reinodli Ákos
343
 
2006.02.24
U17
Green Riders
elfogadva 
Révész István
123
 
1970.45.
Senoir1
Sólyom Team SE
elfogadva 
Rónaszéki  IStván
67
 
1972.10.01
Senoir1
Merida Maraton team cst
elfogadva 
Sashalmi Richárd
124
 
1996.11.19
Elit1
Bringabanda SC
elfogadva 
Sasvári Dániel
 
1996.06.19
Elit1
Zengő Cycling Team
folyamatban 
Schier-Juhász Tamás
125
 
1983.06.11
Elit2
Acélvakond Cycling Team
elfogadva 
Schifferer András
22
 
1989.10.29
Elit2
Tribe Triatlon
elfogadva 
Schrenk Loretta
344
 
2010.07.12
WU15
Esztergomi Triatlon Klub
elfogadva 
Skoff Gábor
68
 
1980.27.
Master
Szingo Se
elfogadva 
Skuba Ákos
16
 
1992.07.02
Elit2
Brigetio KSE
elfogadva 
Skublics Bertalan
 
1992.09.14
Elit2
folyamatban 
Soós Ernő
126
 
1975.07.22
Master
Esztergomi Triatlon Klub
elfogadva 
Spiššák Norbert
127
 
1973.08.11
Master
OKR CYCLES
elfogadva 
Steierlein Péter
345
 
1952.02.03
Senoir3
elfogadva 
Straubinger  Balázs
128
 
2004.08.28
U19
Szekszárdi Kerékpáros S. E.
elfogadva 
Süle Róbert
129
 
1990.04.10
Elit2
Delta MTB Sopron
elfogadva 
Szabó Dániel
20
 
1991.03.21
Elit2
elfogadva 
Szabó Ferenc
145
 
1975.02.01
Master
DKSI
elfogadva 
Szabó Mihály Márton
346
 
2007.10.28
U17
Esztergomi Triatlon Klub
elfogadva 
Szabó Viktor
146
 
1983.05.07
Elit2
Buruczki Training System BTS
elfogadva 
Szalai Zoltán
21
 
1970.05.03
Senoir1
Egyéni
elfogadva 
Szarka  Regő
69
 
2005.10.04
U19
HOTE CYCLING TEAM
elfogadva 
Szarvas Balázs
130
 
2001.10.10
Elit1
MRCC
elfogadva 
Száva  Tamás
150
 
1970.09.03
Senoir1
TC
elfogadva 
Szerényi  István
 
1978.02.10
Master
Ötzi Rad Team
folyamatban 
Szilágyi Áron
14
 
1994.04.02
Elit1
elfogadva 
Szontágh Dániel
90
 
1984.11.30
Elit2
Fillari Team Budaörs
elfogadva 
Szvatkó Péter
91
 
1989.11.17
Elit2
Vinibike KSE
elfogadva 
Tajthy  Ferenc
131
 
1985.11.23
Elit2
Acélvakond Cycyling Team
elfogadva 
Tarján Zoltán
132
 
1978.09.23
Master
elfogadva 
Tatár László
32
 
1976.10.23
Master
Maxtend
elfogadva 
Toldi Tibor
19
 
1992.10.17
Elit2
elfogadva 
Topán Máté
133
 
1985.01.25
Elit2
Szekszárdi Kerékpáros S. E:
elfogadva 
Tóth L. Krisztián
12
 
1980.02.16
Master
elfogadva 
Tóth Márton
 
1985.09.26
Elit2
folyamatban 
Tukora B. Csaba
6
 
1985.08.02
Elit2
Mátra Biker Sport Club
elfogadva 
Túri  Dániel
53
 
2003.03.09
Elit1
Green Riders
elfogadva 
Urbán Jakab
149
 
1993.90.
Elit1
Kőbányai Torna Club
elfogadva 
Vadócz Máté
134
 
1980.08.15
Master
Szingo SE
elfogadva 
Vanyek Roland
135
 
1987.20.5
Elit2
Brigetio kse
elfogadva 
Vanyek Zsolt
136
 
1992.02.17
Elit2
Pierre Baguette
elfogadva 
Varga Anita
350
 
1969.4.
WSenior
K3SE
elfogadva 
Varga István
66
 
1980.58.
Master
Szingo Se
elfogadva 
Varga Kornél
137
 
2003.08.14
Elit1
Acélvakond Cycling Team
elfogadva 
Varga  Péter
 
1994.03.02
Elit1
Sárvár Racing Team
folyamatban 
Vaskó József
138
 
1967.07.09
Senoir1
Viadukt se
elfogadva 
Vass István
147
 
1987.03.25
Elit2
BTS SE
elfogadva 
Vass László
305
 
1960.22.
Senoir2
Nincs csapatom
elfogadva 
Vass Melinda
92
 
1979.12.18
WMaster
Roprint Racing Team
elfogadva 
Vida Attila
139
 
1997.05.21
Elit1
elfogadva 
Vinnai Gellért
9
 
1979.12.28
Master
HOTE Sportegyesület
elfogadva 
Zádori Sándor
15
 
1980.82.
Master
Fehérvár Cycling Team
elfogadva 
Zámbó Benedek
347
 
2009.02.25
U15
Esztergomi Triatlon Klub
elfogadva 
Zambrano Paula
 
1992.03.18
WSenior
folyamatban 
Zeley Csaba
26
 
2001.85.
Elit1
Roprint Racing Team
elfogadva 


Vissza a verseny(ek)hez